Avrasya’yı buluşturan loT Zirvesi İstanbul’da! | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

04 Şubat 2019

Avrasya’yı buluşturan loT Zirvesi İstanbul’da!

Nesnelerin interneti (loT) konusundaki gelişmeleri ele alacak olan loT EurAsia, 9 Nisan 2019 tarihinde Hilton Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Nesnelerin interneti (loT) konusundaki gelişmeleri detaylı biçimde ele alacak olan loT EurAsia, 9 Nisan 2019 tarihinde Hilton Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirilecek. Enerji, sağlık, üretim, kamu, ulaşım, finans, perakende, otomotiv gibi sektörlerin detaylı biçimde inceleneceği zirveye, Almanya, Hollanda, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere farklı ülkelerden farklı sektör liderleri katılacak.

Alanında uzman uluslararası konuşmacılar, gün sonunda yapılacak yuvarlak masa toplantılarında Endüstri 4.0, akıllı üretim, veri analizi, blockchain, güvenlik ve loT’nin kâr potansiyeli gibi güncel konuları derinlemesine işleyecekleri vaka analizleri yaparak, yeni iş ortaklıklarına da öncülük edecekler. Schneider Electric, Ankaref, Vestel, Intel, Mbis ve TrioMobil zirvenin sponsorları arasında yer alırken, yine zirve boyunca B2B ve VIP alanlarının yanında kahve araları, Cocktail Resepsiyonu ve Workshop’lar gibi aktivitelerle etkileşim ve networking fırsatları sağlanacaktır.

Söz konusu networking aktiviteleri süresince bağlantı kurulabilecek şirketlerin bazıları da şunlar: Acıbadem, Ağaoğlu, Aisin, Akbank, Akçansa, Allianz, Anadolu Isuzu, Assan Hanil, Autoliv, BSH, Bağcılar Belediyesi, BASF, Bayraktar, BMC, Borçelik, Borsa İstanbul, Borusan, Coca-Cola, Daiichi, Decathlon, Eczacıbaşı, Ekol, EnerjiSA, GSMA, Halkbank, Hayat, IBB, IGDAŞ, ING Bank, Kibar Holding, KPN, Maxion Wheels, Metro, Otokoc, Pegasus, Petkim, Petrol Ofisi, Tekfen, Temsa, Total, Toyota, TÜBİTAK, Turkon, Unilever, Valeo, Vestel, Volvo, Yapı Kredi, Yıldız Holding, Zain KSA, Zorlu.

Share
265 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.