Avrasya “Tünel Hikayeleri” kazandıracak | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

12 Eylül 2017

Avrasya “Tünel Hikayeleri” kazandıracak

İstanbul’da iki kıta arasındaki ulaşım süresini 5 dakikaya indiren Avrasya Tüneli, insanların hayatını olumlu yönde nasıl etkilediğini yaşanmış gerçek olaylarla anlatmak için sosyal medyada“Tünel Hikayeleri” adıyla bir yarışma düzenliyor. 

indergi-avrasya tuneli2

 

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. tarafından düzenlenen yarışma, Avrasya Tüneli sayesinde yaşanan mutlu ve duygusal anları tüm toplumla paylaşabilmeyi hedefliyor. 11 Eylül-8 Ekim 2017 tarihleri arasında #TünelHikayeleri etiketiyle (hashtag) Twitter’da paylaşılacak olan ilgili videolar seçici kurul tarafından değerlendirilecek ve 4 kişi Samsung Galaxy Note 8 akıllı telefon ile ödüllendirilecek.

 

 

Avrasya Tüneli ile Yaşanmış “Tünel Hikayeleri”

Hizmete açıldığı günden bu yana sürücülerden yoğun ilgi gören ve Kumkapı-Koşuyolu güzergahında yolculuk süresini 5 dakikaya indiren Avrasya Tüneli açıldığı günden bu yana hayatını kolaylaştıran özellikleri ile de öne çıkıyor. Avrasya Tüneli’nin insanların hayatını olumlu yönde nasıl etkilediğini yaşanmış gerçek olaylarla anlatmak, Avrasya Tüneli sayesinde yaşanan mutlu ve duygusal anıları tüm toplumla paylaşabilmek amacıyla Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. tarafından “Tünel Hikayeleri” adlı bir yarışma düzenleniyor.

indergi-avrasya tuneli

Tünel Hikayeleri Yarışması’na katılım ve ödül kazanma şansı için, 11 Eylül-8 Ekim 2017 tarihleri arasında, kendi hayatlarına dokunan en güzel Avrasya Tüneli hikayelerini Twitter’da, maksimum 2 dakikalık video formatında ve TünelHikayeleri etiketiyle paylaşmak yeterli olacak. Tünel Hikayeleri etiketiyle paylaşılacak olan ilgili videolar, Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. yöneticilerinden oluşan Seçici Kurul tarafından değerlendirilecek ve her haftanın kazanan videosu belirlenecek.

 

4 Adet Samsung Galaxy Note 8 Hediye

11 Eylül-8 Ekim 2017 tarihleri arasındaki dört hafta boyunca yüklenen videolar, hafta bazında değerlendirilecek ve toplamda kazanan dört video sahibine birer adet Samsung Galaxy Note 8 hediye edilecek.

Yarışmaya 18 yaşından büyük ve Türkiye sınırları içerisinde ikamet eden herkes katılabilecek. Yarışmaya katılım şartları ve diğer detaylar için www.avrasyatuneli.com adresi ziyaret edilebilir.

 

Share
291 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.