Avansas.com ve Avansaspro.com’un Hız Kesmiyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

11 Ağustos 2017

Avansas.com ve Avansaspro.com’un Hız Kesmiyor

İşyerinin alışveriş yeri Avansas.com, saha ekipleriyle yüz yüze görüştüğü il sayısını artırarak Kocaeli, Çanakkale, Balıkesir ve Tekirdağ’ın ardından şimdi de Bursa’da hızla büyüyor. Orta ve büyük ölçekli kurumlara özel olarak hizmet veren Avansas, Avansas Pro platformu üzerinden işyerlerinin ihtiyaç duyduğu bütün malzemeleri karşılıyor. Lojistik, Satınalma, IT, CRM ve Müşteri Hizmetleri altyapılarına yaptığı yatırımlarla Türkiye genelinde her geçen gün daha çok müşteriye ulaşarak sektöründeki liderliğini koruyor.indergi-avansas1

Her ölçekteki işletmenin maliyetlerini düşürerek alışveriş süreçlerini kolaylaştıran Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük ofis marketi Avansas.com, Bursa’daki yeni ve profesyonel saha satış ekibi ile Türkiye genelindeki büyümesini sürdürüyor.

Tüm Türkiye’ye sunduğu hizmetin yanında Marmara Bölgesindeki saha satış ekiplerinin sayısını hızlı bir şekilde artıran Avansas; İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ’ın ardından Bursa’daki müşterilerine de saha satış ekipleriyle hizmet vererek siparişleri kendi araç ve personelleri ile 1 iş gününde teslimat ediyor. Bursa bölgesinin potansiyelini ve önemini çok iyi bilen Avansas bu bölgedeki tekstil, sanayi ve otomotiv sektörleri için geliştirdiği hizmet ve ürünlerle bölgeye özel kaliteli bir kurumsal hizmet sunarak alanında bir ilki gerçekleştiriyor. Hedefi Türkiye’nin her yerinde kendi personelleri ve kendi sevkiyat araçlarıyla hizmet vermek olan ve Türkiye çapında 150 binden fazla müşteriye ulaşan online alışveriş şirketi Avansas.com, firmaların maliyetlerini düşürerek yüzde 35 oranında tasarruf etmelerine yardımcı oluyor.

Avansas.com, Avansas Pro ile şirketlerin ofis malzemeleri için ayırdıkları bütçeyi en verimli ve etkin şekilde kullanmalarını sağlıyor. Avansaspro.com üzerinden kâğıt ürünlerinden kartuş ve tonere, temizlik malzemelerinden gıdaya, teknoloji ürünlerinden mobilyaya kadar 7 ana ürün kategorisinde 5000’den fazla stoklu ürün 7 gün 24 saat tedarik edilebiliyor. Firmalara kullandıkları tüm işyeri malzemelerinde danışmanlık hizmeti de veren Avansaspro.com, firmaların verimliliklerini artıracak ve maliyetlerini azaltacak çözümler sunuyor. Avansaspro.com’un sipariş entegrasyonu ve online raporlama gibi özelliklere sahip teknolojik altyapısı, şirketlerin işyeri malzemelerini satın alırken zamanı ve bütçelerini verimli kullanmasını sağlıyor.

Bursa’da faaliyet gösteren faklı büyüklükteki tüm işletmeler, Avansas.com ve Avansaspro.com üzerinden en çok Avansas Markalı Fotokopi Kâğıtları, Türk Kahvesi, Çay ve Tuvalet Kâğıdı, koli bandı ve palet streç film siparişi veriyor. Avansas, stoklu ürün hizmeti ve güçlü lojistik altyapısıyla Bursa’daki tekstil, otomotiv ve makine sanayisinin bir numaralı tercihi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Share
581 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.