Akıllı Ev Ürünleri Yüzde 1000 Artacak  | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Akıllı Ev Ürünleri Yüzde 1000 Artacak 

Juniper Research’in son araştırması, akıllı ev ürünlerinin sayısının 2020’de günümüze oranla yüzde 1000 artacağını ortaya koyuyor. Geleneksel evlerden akıllı evlere geçişin merkezinde ise akıllı kilit sistemleri yer alıyor 

Her ev ve kapı ile uyumlu ENTR akıllı kilitleme ürünüyle Mul-T-Lock akıllı ev alanındaki müşteri memnuniyetini artırmayı ve sektörü büyütmeyi amaçlıyor. Coğrafi standartlar, kapı profili ve kilit tipi gibi özelliklere dikkat edilerek her eve uyumlu olması için tasarlanan Mul-T-Lock ENTR, kolay entegrasyon sağlaması ile de uluslararası anlamda başarılı sayılıyor. Mul-T-Lock Türkiye Genel Müdürü Yunus Emre Ünsal, çeşitli stratejik iş ortaklığı fikirlerini de değerlendirerek akıllı ev sektörünün büyümesine ve müşteri memnuniyetine daha çok katkı sağlayacaklarının altını çiziyor.

Her ürüne uygun 
Her kapı en az ardında yaşayan kişiler kadar kendisine has özellikler gösteriyor. Bu nedenle konut nerede ve ne amaçta olursa olsun, doğru kapı kilidini seçmek için coğrafi standartlar, kapının profili ve materyali ile kilit tipi gibi çeşitli kriterlere dikkat ederek karar vermek gerekiyor. Mul-T-Lock’un ENTR akıllı kilidi Avrupa, İskandinavya ve Amerika gibi bölgelerde ayrı ayrı yaygın olan tüm kapı tiplerine ve kişilerin ihtiyaçlarına uyum sağlıyor. ENTR’ın entegrasyonu da çok kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor ve kilidin hem diğer akıllı cihazlarınızla hem de evinizle bütünleşmesi hiç zahmet gerektirmiyor. Sistemin çalıştırılmaya başlamasının ardından ENTR, diğer akıllı cihazlarınızla kolayca bağlantı kurabiliyor. Mul-T-Lock’un alanında uzman ekibi, hem montaj
aşamasında hem de ihtiyaç duyulan başka herhangi bir anda akıllı kilit kullanımı ve güvenliğine dair en güncel bilgileri paylaşarak ev ve işyeri sahiplerinin işini kolaylaştırıyor.

‘Akıllı ev akıllı kapıyla başlar’
Juniper Research, akıllı ev ürünlerinin 2020’de yüzde 1000 artacağını ortaya koyuyor. Akıllı ev sektöründeki şirketlerin kendi aralarındaki iş birliklerinin ise böyle bir büyümede öncü rol oynayacağı düşünülüyor. Akıllı kilitler, turizm firmaları ve temizlik şirketleri gibi pek çok alt sektörün de dikkatini her geçen gün daha fazla çekiyor.  Mul-T-Lock Türkiye Genel Müdürü Yunus Emre Ünsal, akıllı evlerin akıllı kapılarla başladığı belirterek “Bu fikirden hareketle Avrupa başta olmak üzere akıllı ev sektöründeki şirketlerle ortak uluslararası çalışmalara imza atmaya çoktan başladık” dedi. Ünsal, şunları söyledi:
“Global bir lider olarak, akıllı ev ürünleri sektörünün büyümesi için çeşitli iş birliği fikirlerine her zaman açığız. Halihazırda var olan veya yeni oluşturacağımız iş birlikleriyle sektöre dair bilgilerimizi en doğru şekilde kullanıyor ve alandaki standartları beraber yükselterek hem müşteri sadakatini artırmayı hem de sektöre yeni gelir kapıları oluşturmayı hedefliyoruz.”

Kaynak: İNDERGİ

Share
239 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.