Açık Artırmayla Dükkan Satışı 15 Şubat’ta | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

04 Şubat 2018

Açık Artırmayla Dükkan Satışı 15 Şubat’ta

Özyurtlar Holding, Esenyurt’ta inşa ettiği Nlogo, İstanbul’un dükkanlarını açık artırmayla satışa sunuyor. 15 Şubat’ta Eskidji Müzayedeceilik tarafından düzenlenecek açık artırmada 63 dükkân ilk kez satışa sunulacak.

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Özyurtlar Holding, Esenyurt’un en merkezi noktasında hayata geçirdiği ‘Nlogo İstanbul’ projesinin dükkânlarını açık artırma yoluyla satışa çıkarıyor. 7 blokta 2 bin 679 daireden oluşan ve İstanbul Avrupa Yakası’nın sembolü olmaya aday projesi Nlogo İstanbul projesi dükkânlarının satışı 15 Şubat Perşembe günü Eskidji Müzayedecilik’in Yenibosna’daki merkezinde gerçekleştirilecek. Açık artırmada 419 bin TL’den başlayan fiyatlarla, satışa sunulacak 63 dükkânın büyüklükleri ise 100 m2 ila 433 m2 arasında değişiyor.

Satışla ilgili bilgi veren Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Bundan tam 27 yıl önce misyonumuzu ‘mutlu ev sahipleri yaratmak’ olarak belirleyerek yola çıktık ve bugüne kadar 60 bin kişiyi ev sahibi yaptık. Şimdi de  NLogo İstanbul’un dükkânlarını satışa çıkarıyoruz. Buradaki dükkânlarımızın büyük ilgi göreceğine ve en kısa sürede sahiplerini bulacağına inancımız tamdır. Çünkü pek çok avantajı bir arada bulunduran projemizi ‘yılın en karlı yatırımı’ olarak sunuyoruz.” dedi.
Satış sonrası teslimlerin hemen başlayacağı dükkânlar, açık artırmada peşin ve vadeli seçenekler ile alıcıya sunuluyor.
Buna göre; ‘yüzde 50 indirim’ ile belirlenen muhammen bedeller üzerinden peşin tekliflerin alınmasının yanı sıra vadeli teklifler için de ‘yüzde 20 peşin ödeme’ ile şirket bünyesinde 48 ay taksit imkânı sağlanıyor. Uygulanacak faiz oranı ise her yıl açıklanan enflasyon oranına göre belirlenecek.

 

Share
229 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.