9. Boğaziçi Zirvesi Başlıyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

21 Kasım 2018

9. Boğaziçi Zirvesi Başlıyor

Uluslararası İş Birliği Platformu (UİP) tarafından T.C. Cumhurbaşkanlığı himayesinde yapılacak olan 9. Boğaziçi Zirvesi, 26 – 28 Kasım tarihleri arasında, 80 ülkeden devlet başkanı, başbakan, bakanlar ve iş dünyasından isimlerin katılımıyla İstanbul Four Seasons Hotel’de düzenleniyor.

“Barışın Sürdürülmesi ve Herkes İçin Kalkınma” ana teması ile düzenlenen zirvenin alt başlıkları ise ‘Herkes İçin Kalkınmaya Küresel Tehdit: Ticaret Savaşları’ ve ‘Yön Arayan Dünyada Sürdürülebilir Geleceğin Kodları’ olarak belirlendi. Ekonomi, sanat, dünya barışı, eğitim ve spor alanlarında toplam 33 panelin gerçekleştirileceği zirvenin açılış konuşmasını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapması bekleniyor.

Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge Ivanov, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC Başbakanı Tufan Erhürman, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak gibi isimlerin konuşmacı olacağı 9. Boğaziçi Zirvesi’nde siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

9. Boğaziçi Zirvesi Açılış Bilgileri

Tarih:26 Kasım 2018, Pazartesi

Saat:09:00

Yer:Four Seasons Hotel, Beşiktaş

Share
501 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.