6 Milyarlık Yatırım Öne Çekildi | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

6 Milyarlık Yatırım Öne Çekildi

EMLAK Konut GYO’nun 1 Şubat’ta başlattığı “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” kampanyasında 4 proje erken tanıtıma çıktı ve 6 milyar liralık yatırım öne çekilmiş oldu.

indergi-konut uretimi

EMLAK Konut GYO’nun 1 Şubat’ta başlattığı “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” kampanyasında 15 gün geride kaldı. Firmalar, 31 Mart’a kadar devam edecek kampanya kapsamında belirledikleri satış hedeflerine de ilk 2 haftada ulaştı. Kampanya kapsamında 15 günde bin 520 konut satıldı, 1 milyar 350 milyon liralık da ciro elde edildi.

Emlak Konut, geçen yıl ocakta 332 adet, şubatta 424 adet, martta 440 adet ve nisanda 461 adet konut ile 4 ayda toplamda bin 657 konut satışı gerçekleştirmişti. Emlak Konut’un “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” kampanyası kapsamında 15 günde ulaştığı satış rakamları, neredeyse geçen yılın ilk 4 ayındaki rakamlara yaklaştı. Kampanya kapsamında, beklenen 4 proje de tanıtıma çıktı ve yaklaşık 6 milyar liralık bir yatırım öne çekilmiş oldu.

KAMPANYADA SON GÜN 31 MART 
Emlak Konut’un yanı sıra GYODER ve KONUTDER’in yer aldığı kampanya kapsamında, yüzde 5 peşinat olmak üzere 240 ayda yüzde 0.79 vade farkı, 120 ayda yüzde 0.45 vade farkı uygulanıyor. 60 ayda ise faizsiz ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. 20 yıl vade ile Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan kampanya 31 Mart 2017 ye kadar devam edecek.

GYODER Başkanı Aziz Torun, satış ofislerine giren kişi sayısının 3 katına çıktığını belirterek, “Satışlar da belli oranda arttı. Bu kampanya ile alıcı adaylarına yeni bir imkân sunduk. Kendi şirketimden ve sektörün diğer önde gelen oyuncularından edindiğim bilgiye göre, rakamlar tatmin edici. Rakamlardan hepimiz memnunuz” diye konuştu.

Share
494 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.