2018’de 2 Bin 534 Konut Teslim Etti | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

03 Ekim 2018

2018’de 2 Bin 534 Konut Teslim Etti

Artaş İnşaat; Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Konutları Atakent 4, Avrupa Konutları Kale 2 ve ortak girişimle hayata geçirdiği Vadistanbul Park projelerinde toplam 2 bin 534 konutu teslim etti.

Artaş İnşaat, 2018’de 2 bin 534 konut teslim etti. Bu dönemde mevcut yatırımlarına da devam eden Artaş İnşaat; Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Konutları Atakent 4, Avrupa Konutları Kale 2 ve ortak girişimle hayata geçirdiği Vadistanbul Park projelerinde toplam 2 bin 534 konutu teslim etti.

Erken teslim
Bugüne dek 18 bin 500 konut teslim ettiklerini kaydeden Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “İnşa ettiğimiz tüm projelerimizde konut alıcılarına karlı bir yatırıma ve kaliteli bir yaşam alanına sahip olmalarını sağlarken, sektörümüzdeki faaliyetlerimiz ve istihdam rakamlarımızla da ülkemize katma değer oluşturduk” dedi. Çetinsaya, “İstanbul’un Anadolu yakasında Avrupa Office Ataşehir, Avrupa Konutları Yamanevler, Avrupa Yakası’nda ise ortak girişimlerle geliştirdiğimiz Tema İstanbul Bahçe projemizin inşaatı sürüyor. Yakın zamanda da Avrupa Konutları Arıcılar projemizi lanse edeceğiz” diye konuştu.

 

Share
484 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.