170 Ürünün Yerli Üretimi İçin Adım | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

12 Eylül 2018

170 Ürünün Yerli Üretimi İçin Adım

SAHA EXPO 2018 Fuarı’nda ASELSAN, yurtdışından temin edilen 170’in üzerinde ürünün yerli tedarikçiler tarafından üretilmesi için ilk adımı atacak.

YERLİ savunma sanayisinde geliştirilen en son teknolojilerin, sistemlerin ve ürünlerin yer alacağı SAHA EXPO 2018 Fuarı’nda ASELSAN, yurtdışından temin edilen 170’in üzerinde ürünün yerli tedarikçiler tarafından üretilmesi için ilk adımı atacak.

ASELSAN, fuar sırasında ürünlerin teknik broşürlerini ilgilenen tedarikçilerle paylaşacak. Fuar sonrasında da ASELSAN’ın ilk kez SAHA EXPO’da duyurusunu yapacağı ürünler için tedarikçi portalı üzerinden erişim sağlanabilecek.

BUGÜN KAPILARI AÇIYOR
SAHA EXPO 2018’e 12 ülkeden 24 firmaya bağlı 41 uzman B2B görüşmelerine katılmak üzere ziyarete geliyor. Fuarda online olarak 500’ün üzerinde ikili iş görüşmesi planlandı.

Kimler katılıyor?
BAYKAR, ASELSAN, TAİ, Roketsan, BMC Povver, Kale Grubu, Havelsan, TAİS.TurkishTechnic, BMC Povver, Akım Metal ve Altınay Robotik gibi firmaların yanı sıra orta ve küçük ölçekteki üreticilerin de kendilerini tanıtma fırsatı bulacağı SAHA EXPO’da ürünler, yüklenici firmalara tanıtılacak.

Share
793 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.