15 Bin Konut Satıldı | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

13 Haziran 2018

15 Bin Konut Satıldı

Yoğun talep ve araya giren bayram tatili nedeniyle 30 Haziran tarihine kadar uzatılan kampanyayla ilgili bilgi veren İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım, kampanya süresince 15 bin adetlik konut satışı gerçekleştiğini açıkladı.

GAYRİMENKUL sektörünün çatı kuruluşları GYODER, İNDER ve KONUTDER’in; 15 Mayıs-15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olmak üzere başlattığı ‘Güçbirliği Kampanyası’ 30 Haziran tarihine kadar uzatıldı. İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım kampanyanın yoğun talep nedeniyle uzatıldığını belirterek,” Birçok kişi 9-10 Haziranda bayram tatiline erken başlamasından dolayı süre uzatım talebinde bulundu” dedi.

Kampanyaya sundukları dairelerin tamamını satan üye firmaların, kampanyayı daha erken bitirebileceğini söyleyen Durbakayım, beklenenden daha yüksek bir başarı gösteren kampanyanın sektöre ve ekonomiye can suyu kattığının altını çizdi. Bu arada sektör yetkililerinden edinilen bilgiye göre, kampanya süresince yaklaşık 15 bin adetlik konut satışına ulaşıldı.

Bir çok kişinin tatiline erken başlamasından dolayı sürenin uzatılması talebinde bulunduğunu aktaran Durbakayım, satış ofislerinin bayramın ikinci gününden itibaren açık olacağını söyledi.

 

Share
351 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.