1200 Firma İndirim Yaparak Destek Veriyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

17 Ekim 2018

1200 Firma İndirim Yaparak Destek Veriyor

Bakan Albayrak’ın açıkladığı ‘Enflasyonla Topyekûn Mücadele’ programına katılımcı sayısı 1.200’ü buldu. Firmalar logoları mağazalara astı

HAZİNE ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, geçen hafta enflasyonla mücadelede başarıya ulaşılması için kamu öncülüğünde başlatılan programın, özel sektörün gönüllülük esasına dayalı desteğini hedeflediğini belirtmişti. Programa katkı sağlamak isteyen tüm firmalara, ürün ve hizmetlerinde yıl sonuna kadar asgari yüzde 10 indirim yapmaları çağrısında bulunmuştu.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıkladığı ‘Enflasyonla Topyekûn Mücadele’ programına katılan firma sayısı bir haftada bin 200’ü bııldu. Enflasyonla mücadelenin takibi amacıyla açılan “enflasyonlamucadele.org.tr” internet sitesi üzerinden kampanyaya katıldığını ilan eden firma sayısı her gün katlanarak artıyor. Aralarında perakendeden otomotive, gıdadan mobilyaya, tekstilden elektroniğe dev markaların da bulunduğu çok sayıda firma, dernek, oda ve kurum programa destek verdi.

LOGOLAR HER YERDE
Programa aralarında TMSF şirketleri, Doğuş, Sabancı, Koç, Boyner, Zorlu, Demirören, Eczacıbaşı, Yıldız, Yaşar, Sanko, Migros, BİM, A101, Şok, Carrefour, Metro, Kim, THY, Turkcell, Vodafone,
Vestel, Türk Telekom, Teknosa, Vatan Computer, Vakko, Damat&Tween, Kiğılı, Aydınlı, LC Waikiki, Koton, Mavi, Loft, Adil Işık, Sarar, Doğtaş, İstikbal, Bellona, Çilek, Ikea, Fakir, Polisan, Çaykur, AOÇ, Balparmak, BMC, D&R, Altınbaş, Torku, Muya, Greyder’in de olduğu çok sayıda firma destek veriyor. Firmalar mağazalarında logoları kullanmaya başladı.

HAZİNE ve Maliye Bakanlığı, ‘Enflasyonla Topyekûn Mücadele’ programına katılan firmaları sosyal medyadan da ilan ediyor. Mağazalarda kullanılan indirim posterlerinin fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

Kaynak: SABAH

Share
552 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.