100 TL’ye Milyonluk Ev Alışverişi Rekor Kırdırdı | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

100 TL’ye Milyonluk Ev Alışverişi Rekor Kırdırdı

Türkiye’nin ilk ve tek temalı alışveriş merkezi Venezia Mega Outlet, 13-28 Mayıs tarihleri arasında düzenlediği Venedik Alışveriş Karnavalı ile ziyaretçi rekoruna koştu. Türkiye’de ilk kez gerçekleşen karnavalda tam 15 gün boyunca büyük şovlar ve gösteriler yapıldı.

Türkiye’nin ilk ve tek temalı alışveriş Merkezi Venezia Mega Outlet, Mayıs ayı içerisinde çok büyük bir karnavala imza attı; Venedik Alışveriş Karnavalı… Karnaval süresince Türkiye’de ilk kez gerçekleşen şovlarla misafirlerine unutulmaz anlar yaşatan Venezia Mega Outlet, Venedik’in atmosferini İstanbul’a taşıdı. Karnavalla alışverişi bir araya getiren AVM, karnaval süresince sağladığı büyük indirimlerle de tüketicilerin yüzünü güldürdü.

indergi_100 TL’ye Milyonluk Ev Alışverişi Rekor KırdırdıMağazalar ciro rekorları kırdı, kasalarda uzun kuyruklar oluştu

Karnaval süresince katılımdan oldukça memnun olan Venezia Mega Outlet Genel Müdürü Cenk Hayırlıoğlu şunları söyledi: ‘’Karnaval süresince yaklaşık 1 milyona yakın ziyaretçi ağırladık, Venezia Mega Outlet’te yer alan mağazalar ciro rekorları kırdı. ‘’Venedik’te 100 TL’ye ev veriyoruz’’ sloganıyla, karnaval hediyesi olarak Venezia Mega Residence’tan daire verdik, çekiliş kuyrukları oluştu. Ev kazanan talihlimizin ismi ise 8 Haziran 2017 tarihinde açıklanacak.

Ziyaretçi akınına büyük teşekkür

Venedik Alışveriş Karnavalı’nı önümüzdeki yıl da tekrarlayacaklarını dile getiren Hayırlıoğlu gelen ziyaretçilere ve tüm Türkiye’ye şu mesajı verdi: ‘’ Karnaval süresince hem biz hem de ziyaretçilerimiz öyle keyif aldık ve yapılan şovlar ve gösterilerle öyle eğlendik ki karnavalın son bulması hepimizi üzdü. Ancak hedefimiz bu karnavalı gelenekselleştirmek o nedenle önümüzdeki yıl yeniden Venedik Alışveriş Karnavalı yapacağız. Karnavalımızı renklendiren tüm ziyaretçilere ve tüm Türkiye’ye teşekkür ediyorum. Ziyaretçilerimiz karnaval bitti diye üzülmesin çünkü onları hem yıl boyu hem de Ramazan boyunca Venezia Mega Outlet’te harika etkinlikler bekliyor.’’

San Marco Meydanı’nda kurduk bu yıl sahnemizi; bir başka olur Venezia’da Ramazan Geceleri…

Karnavalın bitimi ile beraber, Ramazan hazırlıklarını çoktan tamamlamış olan Venezia Mega Outlet’te, Ramazan programı da dopdolu. Geleneksel Ramazan etkinliklerinin hepsini ücretsiz olarak bulabileceğiniz AVM’de, iftar sonrası nefes alabileceğiniz bir alan yaratılıyor. Ünlü TRT sanatçısı Mehmet Ufuk Uğuriş’in Ramazan ayı boyunca sahne aldığı AVM’de ziyaretçiler Türk Sanat Müziğine doyuyor. Enfes bir fasıl dinletisinin ardından ise Ramazan’ın vazgeçilmezi Karagöz ve Hacivat, Kavuklu Pişekar interaktif şovları izleyenleri gülmekten kırıyor. Gerçek bir Ramazan ruhu yaşamak isteyenler Ramazan ayı boyunca Venezia Mega Outlet’e misafir olabilir.

Share
481 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.