1. Türk Arap İş Zirvesi'ne Katılıyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

12 Nisan 2019

1. Türk Arap İş Zirvesi’ne Katılıyor

H

Hasanoğlu Şirketler Grubu, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) ev sahipliğinde düzenlenecek. 1. Türk-Arap İş Zirvesi’nde yerini alacak. Zirvede, bu yıl hayata geçirilecek dört yeni proje ve BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projeleri tanıtılacak.

Hasanoğlu Şirketler Grubu, zirvede Banu Evleri projelerini tanıtacak

İnşaat sektöründe 25 yıllık deneyimi ile pek çok başarılı projeyi hayata geçiren Hasanoğlu Şirketler Grubu, 13 Nisan 2019 tarihinde MÜSİAD Genel Merkezi’nde düzenlenecek olan 1. Türk-Arap İş Zirvesi’ne katılacak. Zirvede 10 No’lu stantta yer alacak olan Hasanoğlu Şirketler Grubu, bu yıl hayata geçireceği dört yeni projesinin, BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 markalı projelerinin tanıtımını yapacak.

Ispartakule’de iki, Bahçekent’te iki olmak üzere, dört yeni projeye imza atmaya hazırlanan Hasanoğlu Şirketler Grubu, yeni projelerini kendi özel mülkünde inşa edecek. BANU EVLERİ markasının devamı olacak yeni projeler 155 milyon TL’lik arsa yatırımı üzerinde, toplamda 110 bin metrekare inşaat alanı ve 75 bin metrekare satılabilir alandan oluşacak. Aile odaklı olarak geliştirilecek dört yeni projenin toplam inşaat yatırım bedeli ise 255 milyon TL olarak gerçekleşecek.

MÜSİAD’ın ev sahipliğinde, Uluslararası İş Forumu (International Business Forum -IBF) organizasyonuyla düzenlenecek 1.Türk-Arap İş Zirvesi’ne; başta Cezayir, Filistin, Katar, Irak, Libya, Mısır, Suriye, Ürdün ve Yemen olmak üzere 25 ülkeden Türkiye‘de yerleşik olarak iş yapan Arap iş adamları katılacak. 

Share
143 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.